Выступление ШВТ "Амира" в Главном военном госпитале Киева по случаю дня медицинского работника

19 июня 2016
Выступление ШВТ "Амира" в Главном военном госпитале Киева по случаю дня медицинского работника

Отчет о концерте начальника отдела ультуры ЦДО ВСУ Татьяны Пресновой:

День медичного працівника в Україні відзначають в третю неділю червня, що закріплено Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року. Цього року, в складних умовах гібридної війни, військові лікарі відзначали професійне свято під життєдайними "патронатом" Святої Трійці та Дня батька. Саме символічне поєднання цих свят дає надію у щасливе майбуття України. Що ж побажати лікарям на їхнє професійне свято? Як їх поздоровити?...

17 червня, о 14.00 у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбувся концертний марафон вдячності героїчній армії військових медиків та воллонтерів, які працюють єдиною і дружньою командою не шкодуючи сил, часу та власного життя - від бліндажу та окопу, мобільного госпіталю до військово-медичного клінічного центру. Концерт організовано творчим колективом Центрального будинку офіцерів збройних Сил України, який очолює заслужений працівник культури України, полковник Євген Блискун.

В програмі взяли участь дитячий театр пісні "Ладоньки", керівник Світлана Садовенко, заслужений діяч мистецтв України Анжела Ярмолюк, яку знають і люблять на передовій, чиї пісні стали бригадними та батальонними гімнами, Ян Апріль автор текстів, музики та виконавець, учасник АТО, позивний "Сокіл", заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, солісти ансамблю бального танцю "Грація" Олена Литвиненко та Вадим Гирник , солісти школи східного танцю "Аміра" Лара Чайка та Євгенія Швець, керівник та балетмейстер - постановник віце-чемпіонка Світу зі східного танцю Аміра Абді, маленька запальна українська Едіт Піаф Аліна Тригуб, народні артисти України Алла Попова та Анатолій Матвійчук. В програмі також взяли участь зовсім маленькі діти лікаря госпіталю Серафіма Божецька та Марк Пілецький, майстерно виконавши «Ча-ча-ча».

 Під час марафону були вручені грамоти волонтерам. Концертний марафон мав великий успіх. Непомітно сплинув час. Вдячні глядачі тривалими оплесками дякували артистам за чудове мистецтво. І хоча не всі мали змогу бути на літній сцені, але бачили, чули і слухали через відкриті вікна 10 корпусів госпіталю… Зі святом Вас, Люди в білих халатах! І нехай хоча б цей день пройде для вас спокійно. Звичайно, здоров'я! Здоров'я їм і їхнім пацієнтам.

Вернуться